Aktualności (85)
Archiwum (2)
Konferencje (24)
Ogłoszenia (7)
Realizacja projektu (14)
Spotkania (13)

WP-Cumulus by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.

e-Południe na HubAfrica 2016

HubAfrica to doroczne spotkanie inwestorów i przedsiębiorców które działają w Państwach Afryki. Podczas konferencji spotkają się przedstawiciele rządów, przedsiębiorcy, inwestorzy prywatni, publiczni, niezależni specjaliści różnych branż oraz organizacje około biznesowe w tym klastry.banniere_hub_new

Jest to miejsce dla na młodych marokańskich i afrykańskich przedsiębiorców  gdzie będzie okazja wymienić doświadczenia i wiedzę na temat prowadzenia działalności gospodarczej, zawierania umów, poszukiwań finansowania oraz jak chronić i zarządzać swoimi aktywami przemysłowymi.

E-Południe będzie uczestniczyło w charakterze doradcy w branży telekomunikacyjnej w trzech panelach spotkań bilateralnych z przedsiębiorcami którzy uczestniczyć będą w konferencji.

Przedstawiciele e-Południe są członkami  delegacji ANIMA / EUROMED

EuroMed (Euro Mediterranean) to projekt który łączy naukę, biznes oraz instytucje rządowe w celu tworzenia innowacyjnych projektów i przedsięwzięć krajów Unii Europejskiej oraz krajów basenu Morza Śródziemnego. Ma na celu opracowanie trwałych relacji biznesowych, inwestycji i partnerstwa biznesowego pomiędzy dwoma brzegami Morza Śródziemnego. Od grudnia 2013 do grudnia 2016 roku, podczas organizowanych wydarzeń projekt będzie łączył główne podmioty gospodarcze z 28 państw członkowskich Unii Europejskiej i ich partnerów z południowej części basenu Morza Śródziemnego: Algierii, Egiptu, Izraela, Jordanii, Maroko, Palestyny, Syrii *,Tunezji i Turcji. Działania te będą obejmować spotkania biznesowe, warsztaty, konferencje, działania wspomagające zarządzanie (misje mentorskie), szkolenia (warsztaty i kursy) oraz wydawnictwa (przewodniki, wywiady gospodarcze, studia, itp.) W celu zwiększenia skuteczności w projekcie wybrano kilka niszowych sektorów o wysokim potencjale.

80% inwestycji jest finansowane przez Unię Europejską. Projekt jest prowadzony przez MedAlliance Konsorcjum pod przewodnictwem Anima – sieci inwestorów

Zobacz więcej: www.euromedinvest.eu

* Współpraca UE z Syrią jest obecnie zawieszone ze względu na sytuację polityczną w tym kraju.