Przyjazdy, rejestracja, a wieczorem integracyjne B4Party. Taki jest plan dnia zero Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Bukownie Tatrzańskiej. Przez kolejne dwa dni przedstawiciele małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych będą natomiast rozmawiać na temat prawa, finansów i aktualnych warunków prowadzenie biznesu.

Uroczyste otwarcie i panel dyskusyjny dotyczący cyberbezpieczeństwa to pierwsze oficjalne, czwartkowe (17.11) atrakcje zjazdu. W programie wydarzenia nie zabraknie także analizy związanych z aktualną sytuacją w branży i gospodarce. Omówienie wszystkich tych tematów z perspektywy małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych pomoże im w podejmowaniu optymalnych decyzji biznesowych, choć wielu uczestników nastawia się przede wszystkim na indywidualne spotkania i rozmowy w pięknych okolicznościach przyrody.

Uczestnicy usłyszą także o tym jak zdobyć akcje MiŚOT S.A., która stoi obecnie na czele grupy kapitałowej utworzonej przez Stowarzyszenie e-Południe. Ponad 61 proc. tych akcji ma trafić do operatorów, którzy jednocześnie są klientami spółki. Rozpoczęło się już udostępnianie walorów. Najpierw swoją pulę obejmą członkowie Stowarzyszenia e-Południe, o planach związanych z kolejnym krokiem przekazywania papierów wartościowych opowiedzą członkowie zarządu spółki.

Drugiego dnia zjazdu w sali A od godziny 11.45 odbędą się panele dyskusyjne Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej. Zarząd izby podkreślają przy tym, że niezwykle ważna będzie możliwość wysłuchania zdania operatorów na wszystkie poruszone tematy, poznanie ich oczekiwań i osobiste wymiana doświadczeń.

Pełna agenda Zjazdu MiŚOT w Bukownie Tatrzańskiej dostępna jest tutaj

Przypominamy też, że kolejne Lokalne Zjazdy MiŚOT planowane są co kwartał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *