This content has been archived. It may no longer be relevant

Szanowni Państwo, Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego i Klaster E-Południe zaprasza na międzynarodową konferencję „Polityka wsparcia klastrów i sieci współpracy”, która odbędzie się 19 listopada br. w Katowicach w Auli 2, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Bankowa 11bMateriały z konferencji:

ris.slaskie.pl www.slaskie.pl www.us.edu.pl

Celami szczegółowym konferencji będzie rozpowszechnienie wiedzy dotyczącej klastrów, przedstawienie przedsiębiorcom, pracownikom naukowym, przedstawicielom JBR i JST możliwości i korzyści współpracy w ramach klastrów, a także pomoc w ich tworzeniu i rozwijaniu. Głównymi tematami będą:

Ponadto podczas konferencji zaprezentują swe działania klastry z Polski, Słowacji i Czech.

Rejestracja: Prosimy o potwierdzenie udziału w Konferencji do 12 listopada wypełniając formularz rejestracyjny. Formularz rejestracyjny: ris.slaskie.pl Udział w Konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń na Konferencję. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Państwa uczestnictwo w konferencji zostanie potwierdzone przez nas drogą mailową. Szczegółowych informacji udziela: Pani Bogumiła Kowalska Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego (FS), Referat projektów własnych IP, telefon: +48 (32) 77 40 424

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *