This content has been archived. It may no longer be relevant

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mamy przyjemność poinformować, iż w ramach przedsięwzięcia „Polskie klastry i polityka klastrowa” w dn. 26 maja br. W Katowicach odbędzie się konferencja pt. „Klastry na Śląsku – możliwości rozwoju i najlepsze praktyki. Przedsięwzięcie „Polskie klastry i polityka klastrowa” realizowane jest pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki. Jeśli interesuje Cię tematyka klastrów, jesteś operatorem telekomunikacyjnym to zapraszamy na stoisko E-Południe podczas konferencji – dowiedz się co nasz klaster może Ci zaoferować.

Konferencja organizowana jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Głównym celem konferencji jest prezentacja dokonań klastrów na Śląsku i dyskusja nt. możliwości ich rozwoju i współpracy z klastrami z Polski i zagranicy. W związku z faktem, iż równolegle zorganizowane zostaną targi, na których klastry z regionu będą miały możliwość przedstawienia swojej działalności, a w obu imprezach wezmą udział przedstawiciele klastrów z zagranicy, wydarzenie będzie dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i nawiązania współpracy.

Konferencja odbędzie się w dn. 26 maja br. w godz. 10:00 – 15:40 w Euro – Centrum S.A., przy ul. Ligockiej 103 w Katowicach. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizator spotkania zapewnia tłumaczenie symultaniczne, poczęstunek w trakcie przerw kawowych oraz lunch. W trakcie konferencji dystrybuowane będą darmowe katalogi prezentujące klastry na Śląsku.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie : www.ecorys.pl Więcej informacji uzyskacie Państwo pod: nr tel.: (22) 339 36 47, lub adresem e-mail: [email protected] Serdecznie zapraszamy! Organizatorzy spotkania

Konferencja organizowana w ramach przedsięwzięcia PARP: „Polskie klastry i polityka klastrowa”. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu systemowego: „Rozwój zasobów ludzkich poprzez promowanie wiedzy, transfer i upowszechnianie innowacji”, finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 2.1.3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *