This content has been archived. It may no longer be relevant

Po raz pierwszy w Gliwicach – mieście będącym członkiem Światowego Stowarzyszenia Technopolii (World Technopolis Association) będzie miał miejsce FESTIWAL INNOWACJI i TECHNOLOGII. Wydarzenie obejmuje w tym roku:

Festiwal poprzez swoją formułę wspiera i promuje nowe podejście do prowadzenia firmy, nowe metody edukacji, świeże, odmienne spojrzenie na kwestie biznesowe czy społeczne – ogólnie kieruje swoją ofertę zarówno do twórców, jak i odbiorców szeroko pojętych działań innowacyjnych.Warsztaty, kilkanaście sesji panelowych, spotkania biznesowe, prezentacje wystawców oraz targi IT będą miały charakter otwarty w miejscu gdzie pamięta się o przeszłości, a obecnie realizuje się innowacyjne przedsięwzięcia, bo przyszłość jest tu..Międzynarodowe Forum Innowacjiorganizowane już po raz czwarty przez Miasto Gliwice będzie przeglądem dorobku w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości w branży IT oraz dyskusją nad aktualnymi problemami. Tematy poruszane w trakcie dyskusji panelowych na forum obejmują:

Międzynarodowe Targi IT organizowane przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. będą znakomitą okazją do prezentacji innowacyjnej oferty przedsiębiorstw z całej Europy, dadzą możliwość do odbycia spotkań z potencjalnymi partnerami i rozwoju biznesu. W ramach targów odbędą się również spotkania brokerskie dla przedsiębiorców oraz warsztaty dla wystawców o tematyce projektowania produktów i usług skoncentrowanego na przyszłym użytkowniku na przykładzie metodyki Design Thinking.   Formularz rejestracyjny oraz szczegółowy program Kongresuwww.fi-IT.pl oraz www.mfigliwice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *