This content has been archived. It may no longer be relevant

W tegorocznej edycji wzięło udział aż 628 osób, a PLNOG Online 2021 był czwartym wirtualnym spotkaniem organizowanym dla polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci oraz entuzjastów rozwoju rynku ICT i ISP. Konferencja odbyła się na platformie Eventory.

Konferencję otworzył panel dyskusyjny, poświęcony rewolucji rozwoju komunikacji i pracy zdalnej wynikającej z sytuacji epidemiologicznej w kraju i na świecie, prowadzony przez Radę Programową PLNOG. Następnie poruszona została tematyka rozbudowy nowoczesnej infrastruktury wpływającej na szybkość połączeń, bezpieczeństwa pracy z domu oraz rekrutacji pracowników IT. Mogliśmy też posłuchać jak w czasie pandemii zmieniła się praca w firmach związanych z telekomunikacją i środowisku ISP.

Jakie tematy poruszone zostały w trakcie PLNOG Online 2021?

Dodatkowo w agendzie pojawił się segment, w którym m.in MiŚOT oraz Atende opowiedziały o wpływie pandemii na ich działania w roku 2020 oraz o planach rozwoju na 2021 r.

Aby tradycji stało się zadość, również tym razem uczestnicy oceniali prelegentów. Najlepsze wyniki uzyskał Konrad Kozłowski z tematem “5G w Polsce i na świecie – co trzeba wiedzieć, a co lepiej zignorować?”. Gratulujemy!!

Dla ciekawych opinii uczestników na temat pozostałych wystąpień, średnia ocena wszystkich wystąpień wyniosła 4,72!

Uczestnicy chętnie korzystali z chatu oraz spotkań networkingowych. Dużym zainteresowaniem cieszył się także wieczorny konkurs, który swoimi zasadami nawiązywał do popularnego telewizyjnego teleturnieju prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Było dużo emocji w walce o nagrody!

PLNOG Online 2021 był wydarzeniem, który utwierdził wszystkich uczestników w
przekonaniu, że niezależnie od formy online, czy offline PLNOG jest spotkaniem
łączącym branże telco w Polsce! Wszyscy mamy nadzieje, że już niedługo
wydarzenia wrócą do trybu konferencji stacjonarnych. Z uwagi na sytuację
epidemiologiczną w kraju, organizatorzy PLNOG jeszcze nie deklarują formy
następnej edycji.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://plnog.pl/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *