This content has been archived. It may no longer be relevant

Stowarzyszenie e-Południe zaprasza na transmisję prezentacji pokazującej nowy model organizacyjny Grupy. Wtorek, 15 czerwca, godz. 10. Transmisja będzie dostępna na facebookowej grupie drMisot.

– Jesienią 2019 roku na zjeździe w Łodzi złożyliśmy konkretną obietnicę realizacji strategii na rzecz MiŚOT-ów. Mimo pandemii, w ciągu kilkunastu miesięcy wypracowaliśmy koncepcję, którą chcemy zaprezentować środowisku. Jeszcze skuteczniej będziemy pracować dla MiŚOT-ów, dlatego przedstawimy rozwiązania, które efektywnie połączą operatorów. Udało nam się znaleźć skuteczny kompromis między wartościami, które od 2008 roku towarzyszyły nam w środowisku skupionym wokół Stowarzyszenia e-Południe, a realiami biznesowymi – zapowiada Krzysztof Czuszek, wiceprezes Stowarzyszenia e-Południe.  

Stowarzyszenie e-Południe zostało założone w 2008 roku w celu zwiększenia siły przebicia Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych – MiŚOT-ów. Jest to modelowy przykład organizacji gospodarczej, która powstała w celu umożliwienia współpracy przy wspólnie realizowanych projektach. 

Organizatorzy zapowiadają, że po prezentacji będzie także czas na serię pytań.

Link do wydarzenia:https://www.facebook.com/events/620923235966955

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *